Nasz zespół

O spółce


Medinice S.A. jest polską firmą założoną w 2012 roku działającą w branży MedTech. Firma zajmuje się tworzeniem, rozwijaniem oraz komercjalizacją innowacyjnych, bezpiecznych, małoinwazyjnych technologii medycznych w obszarach kardiologii i kardiochirurgii. W portfolio Medinice znajduje się kilkanaście projektów. Wszystkie projekty mają potencjał globalny.

Misją Medinice jest tworzenie rozwiązań, które podniosą komfort życia pacjentów i znajdą zastosowanie we współczesnej medycynie.

Dużym atutem spółki jest zbudowana sieć pozyskiwania, selekcji i rozwoju innowacyjnych projektów medycznych. Firma współpracuje z wiodącymi ośrodkami badawczymi w Polsce i Europie. Medinice dąży do komercjalizacji wynalazków wniesionych zarówno przez współtwórców firmy, jak i nabytych projektów poprzez sprzedaż licencji światowym liderom produkcji urządzeń medycznych.

Zespół Medinice posiada szerokie kompetencje w prowadzeniu projektów badawczo- rozwojowych oraz bogate doświadczenie w wyjściach kapitałowych i sprzedaży praw własności intelektualnej. Spółkę wspiera grupa uznanych autorytetów medycznych, którzy opiniują proponowane rozwiązania i koncepcje produktów.

Nasz zespół


Nasz zespół posiada wiedzę i doświadczenie w pozyskiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań

Sanjeev Choudhary

Prezes Zarządu


Sanjeev Choudhary jest współzałożycielem, największym akcjonariuszem oraz Prezesem Zarządu Medinice S.A. Odpowiedzialny jest za zarządzanie strategiczne oraz rozwój biznesowy i korporacyjny spółki. Funkcję Prezesa Zarządu pełni również w spółkach zależnych Medinice S.A.: Medi Ventures Sp. z o.o., Medtech Innovation Center ASI Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, gdzie zdobył dyplom magistra inżyniera na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Ponadto, posiada tytuł magistra studiów MBA. Ukończył liczne szkolenia z zakresu zarządzania strategicznego organizowane przez Ashridge Business School oraz kursy z dziedziny strategii korporacyjnej i M&A takich instytucji jak: INSEAD i Centre for Creative Leadership. Posiada 22-letnie doświadczenie w projektach M&A, wycenach projektów i spółek. Zasiadał w Radach Nadzorczych i Zarządach firm polskich i zagranicznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał na wysokich stanowiskach w międzynarodowych korporacjach. Przez wiele lat był Dyrektorem w skandynawskiej firmie Orkla Media Group. Pracował również m.in. w : Hugin Group, IMF Group.

Prof. Sebastian Stec

Dyrektor ds. Medycznych


Kardiolog i specjalista ablacji RF. Lekarz z ponad 20. letnim stażem. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a obecnie badacz na Uniwersytecie Rzeszowskim. Członek Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz EHRA/SRS. Autor wielu opracowań naukowych w Polsce i USA w obszarze badań klinicznych. Wykładowca na wielu uniwersytetach.

Arkadiusz Kleszcz

Dyrektor Finansowy


Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa i analiz biznesowych. Swoją karierę rozpoczynał jako konsultant. Pracował dla wiodących firm doradczych takich jak A.T. Kearney, BCG, Deloitte. Posiada doświadczenie w rozwijaniu nowych inicjatyw – współtworzył m.in. platformę do zakupu i sprzedaży wierzytelności Faktorama.pl.

Kamil Majcher

Dyrektor ds. Rozwoju


Od początku kariery zawodowej związany z rynkiem kapitałowym. Wcześniej pracował m.in. w Gazecie Giełdy i Inwestorów Parkiet oraz redakcji ekonomicznej Rzeczpospolitej. Specjalizował się w branży ochrony zdrowia. Pracę w mediach finansowych rozpoczął w 2015 r. Posiada również doświadczenie w analizie finansowej spółek.

Marta Makuch

Specjalista ds. rozwijania produktów B+R


Związana z branżą medyczną od początku swojej kariery zawodowej. Posiada praktyczną wiedzę na temat procedur leczniczych i pooperacyjnych, a także wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu nowych innowacyjnych produktów z obszaru medycyny. Współkoordynowała ponad 30 międzynarodowych randomizowanych badań klinicznych.

Adrian Mścisz

Inżynier medyczny


Doświadczony inżynier specjalizujący się w prototypowaniu wyrobów medycznych i linii biznesowych. Współautor kilku innowacyjnych wynalazków, które są w trakcie uzyskiwania ochrony patentowej. W swojej karierze zawodowej odpowiadał m.in. za nadzór nad prawidłowym działaniem aparatury medycznej, negocjacje cenowe podczas zakupu nowych urządzeń. Ponadto zajmował się instalowaniem i uruchamianiem nowej aparatury, montażem, naprawą, prowadzeniem dokumentacji aparatury medycznej.

Bartłomiej Mazurkiewicz

Radca prawny i specjalista od funduszy unijnych


Radca prawny specjalizujący się w zakresie prawa pomocy publicznej i kwestiach związanych z finansowaniem prac badawczych i rozwojowych oraz komercjalizacją innowacji. W praktyce zawodowej zajmował się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w szczególności obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego. Wśród klientów były m.in. podmioty z rynku kolejowego oraz innowacyjnych technologii.